Images-loading

ІІI загальноуніверситетський турнір із плавання на Кубок «Золотого Карася – 2016»

Кубок «Золотий Карась – 2016» фото06 червня 2016 року
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б

 

 

 

06 червня 2016 року у басейні спорткомплексу Університету відбулося спортивно-масове свято – загальноуніверситетський турнір із плавання «Золотий Карась-2016».

Цього року студенти та гості змагались різними способами плавання індивідуально та у складі команд в естафеті на 11-ти дистанціях у 39-ти запливах.

Змагання зібрали на бортику басейну студентів, що відвідують заняття секції з плавання, кращих студентів напряму «Фізичне виховання», гостей та вболівальників. Кожний учасник продемонстрував технічну майстерність та спортивний характер – у багатьох запливах боротьба тривала до останніх метрів і нерідко вирішальним моментом була саме воля до перемоги і уміння докласти 100% зусиль. Кращі студенти молодшої групи секції «Grinchenko swimming» вибороли право тренуватись у старшій групі.

Особливий інтерес викликали запливи на дистанції 100 м комплексно, адже саме команда структурного підрозділу, який покаже кращий результат на цій непростій дистанції, стає переможцем змагань та володарем Кубку сезону. Цього року перемогу виборола команда студентів Гуманітарного інституту у складі Анастасії Заріцької, Дар’ї Кноготкової та Романа Падалюка.

Спортивний драйв свята спорту підсилював музичний супровід, що надихав всіх присутніх своїм сучасним молодіжним ритмом та енергетикою. Організатори змагань та суддівська колегія щиро вітає кожного учасника з гідним виступом та запрошує продовжити плавання у наступному навчально-тренувальному році – звичайно, з прицілом на Кубок «Золотого Карася» - 2017.

До нових зустрічей! До нових спортивних перемог!