Фінал Кубку міста Києва з футболу серед студентських команд ВНЗ

Фото Фінал Кубку міста Києва з футболу серед студентських команд ВНЗ09 червня 2016 року
м. Київ, стадіон «Динамо» імені Валерія Лобановського

 

 

 

09 червня 2016 року на легендарному стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського відбулась щорічна довгоочікувана спортивна подія, яка вже традиційно збирає багатотисячну глядацьку аудиторію шанувальників високого футбольного мистецтва – Фінал розіграшу Кубку м. Києва з футболу серед студентських команд вищих навчальних закладів (сезон 2015-2016) під егідою Футбольної асоціації студентів Києва (ФАСК).

До Фіналу увійшли дві найсильніші студентські команди сезону – команда Київського національного торговельно-економічного університету «Меркурій» та Збірна футбольна студентська команда Київського університету імені Бориса Грінченка. Гра закінчилась з рахунком 2:0 на користь команди КНТУ.

Але 2016 рік став для нашої команди славетним на приємні переможні події – ми увійшли до Вищої Ліги та потрапили до Фіналу Кубку столиці, де посіли почесне ІІ місце і здобули для Університету Грінченка срібло цього сезону.

Побувати на полі стадіону «Динамо» завжди було для багатьох команд недосяжною мрією, а для наших гравців це вже вдруге – відчути азарт красивої гри, наполегливого бажання набути високої спортивної майстерності саме тут – на овіяному спортивними легендами та сторінками високих досягнень футбольному полі.

Бажаємо нашим гравцям в результаті наполегливої праці, тренувань і традиційних підготовок нових спортивних досягнень, злетів у майстерності в такому високому і неперевершеному у своїй красі – світі футболу!