Ви тут: Головна Про Університет Новини Події Конференція членів (делегатів) Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Університету Грінченка

Конференція членів (делегатів) Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Київського університету імені Бориса Грінченка10 червня 2016 року
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б

10 червня 2016 року відбулася Конференція членів (делегатів) Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Київського університету імені Бориса Грінченка.

На порядок денний були винесені такі запитання:

• Щорічний звіт співголів Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Університету Грінченка Дудар Ольги та Сізоненко Катерини.

• Презентації кандидатів на виборні посади голови, заступника голови Наукового товариства Університету та виборного представника з-поміж числа аспірантів і докторантів до складу Вченої ради Університету.

• Про обрання таємним голосуванням голови, заступника голови Наукового товариства Університету.

• Про призначення секретаря Наукового товариства за поданням обраного голови Наукового товариства.

• Про обрання таємним голосуванням виборного представника з-поміж числа аспірантів і докторантів до складу Вченої ради Університету.

• Про План діяльності Наукового товариства на 2016/17 н.р.

За підсумками таємного голосування головою Наукового товариства Університету Грінченка стала Якименко Анастасія, молодший науковий співробітник НДЛ культури лідерства, заступником – Сізоненко Катерина, студентка 4 курсу Педагогічного інституту, спеціальність «Початкова освіта».

За поданням новообраного голови секретарем Наукового товариства було призначено Жулкевську Тетяну, аспірантку кафедри перекладу, спеціальність «Германські мови».

За підсумками таємного голосування представником з-поміж числа аспірантів і докторантів до Вченої ради Університету став Губашов Денис, аспірант кафедри історії України, спеціальність «Історія України».

ВІТАЄМО

Якименко Анастасію,

Сізоненко Катерину,

Губашова Дениса

з перемогою і бажаємо подальших успіхів на благо нашого Університету!