Ви тут: Головна Про Університет Новини Події Вітаємо провідного наукового співробітника НДЛ грінченкознавства Яременка В. В. із почесною нагородою!

Фото вітання провідного наукового співробітника НДЛ грінченкознавства Яременка В. В. із почесною нагородою!24 червня 2016 року
Полтавська обл., м. Гадяч

Вітаємо провідного наукового співробітника НДЛ грінченкознавства, професора Яременка Василя Васильовича із почесною нагородою – премією імені Олени Пчілки 2015 року за переклад зі старослов’янської мови книги «Від Володимира Мономаха до Романа Галицького. Київський літопис 1113-1199» (Київ, Веселка, 2015), післямову, коментарі та примітки до неї.

Літературно-мистецьку премію імені Олени Пчілки почесний професор Київського університету імені Бориса Грінченка В. Яременко отримав на день народження письменниці 24 червня 2016 р. в м. Гадячі Полтавської обл.

Бажаємо подальших наукових і творчих злетів!