Ви тут: Головна Про Університет Новини Події Участь докторантів Університету Грінченка у Міжнародному науковому конгресі ASEEES-МАГ

Фотозвіт з участі докторантів Університету Грінченка у Міжнародному науковому конгресі ASEEES-МАГ26 - 28 червня 2016 року
Український католицький університет

26-28 червня 2016 р. докторанти Київського університету імені Бориса Грінченка Борисюк ІринаВишницька Юлія, Олійник Світлана взяли участь у Міжнародному науковому конгресі ASEEES-МАГ (2016 ASEEES-MAG Summer Convention) на тему “Images of the Other”, організованому Асоціацією славістичних, східноєвропейських і євразійських студій (Association for Slavic, East European, & Eurasian Studies / ASEEES) та Міжнародною асоціацією гуманітаріїв (International Association for the Humanities / MAG). MAG Summer Convention відбувалася в Українському католицькому університеті.