Images-loading

Урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам-магістрам 2016 р.

Урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам-магістрам 2016 р.30 червня 2016 року
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б 

   

 

 

30 червня 2016 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбулася урочиста церемонія вручення дипломів випускникам-магістрам денної форми навчання.

З’явилася нова генерація дипломованих фахівців, які будуть працювати на благо України. В цьому році успішно здобули кваліфікаційний рівень магістра 282 грінченківця, з яких 91 - відмінник навчання.

З вітальним словом до випускників та гостей свята звернувся доктор філософських наук, професор, академік Національної академії педагогічних наук України, ректор Університету Віктор Олександрович Огнев`юк: «Дуже приємно, що у Вас є бадьорий настрій, енергія та щастя, які Ви випромінюєте. І, мабуть, тільки люди, які впевнені в собі будуть з таким натхненням сьогодні почуватися. Це Ваш день, це Ваш історичний день. Це і наш день, тому що ми маємо певний стосунок до того, що цей день є у Вашому житті. Сьогодні Ви на церемонії, на одній із найважливіших церемоній у Вашому житті. Тому що у Вашому житті може бути дуже багато відзнак, нагород. Але диплом магістра ви отримуєте вперше. Це велика подія у Вашому житті, в житті Ваших родин. І я хочу привітати Ваших батьків, Ваших рідних і близьких із нею.» На цій високій та піднесеній ноті Ректор вручив грінченківцям дипломи з відзнакою.

Також теплі настанови магістрам та побажання успіхів в подальшій професійній самореалізації пролунали від директорів Інститутів під час вручення дипломів звичайного зразка.

Демонстрацією творчої майстерності стали концертні виступи випускників мистецьких спеціальностей та викладачів-митців. У їх виконанні прозвучали всесвітньо відомі музичні хіти.

Родзинкою стало запровадження ще однієї традиції Університету –«Магістерського вернісажу образотворчого мистецтва», на якому були представлені цікаві роботи випускників 2016 року.

Неповторну атмосферу знакової події у житті грінченківців створював Камерний оркестр Університету. У холі І поверху лунали інструментальні класичні твори. Для випускників була створена дизайнерська фото-зона із квітів, де всі бажаючі могли зробити фото на згадку.

Особливої урочистості надавала «червона доріжка», якою випускники прибували на церемонію вручення дипломів. Це символізувало успішно пройдений шлях у здобутті професії та подальший впевнений рух до наступних вершин.


Бажаємо випускникам-2016 реалізації задумів, миру та злагоди,

кохання, успіхів на професійній ниві.

З честю несімо звання магістра Київського університету

імені Бориса Грінченка!

Вітаємо!