Вступна кампанія триває

Вступна кампанія триває21 липня 2016 року
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б

Протягом одинадцяти днів Приймальна комісія Університету Грінченка приймає документи від вступників на різноманітні освітньо-кваліфікаційні рівні та спеціальності. Цього року абітурієнти, які закінчили 11 клас, подавали заяви виключно в електронному вигляді, якщо інше не передбачено правилами прийому. Безпосередньо у Приймальній комісії вступники подавали документи на освітньо-кваліфікаційні рівні магістра та молодшого спеціаліста, а також на 2 і 3 курси бакалавра (особи, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста). 20 липня, завершився прийом документів від абітурієнтів, які будуть складати вступні іспити та проходити творчі конкурси. А уже сьогодні, 21 липня, успішно розпочались вступні випробування, які триватимуть до 27 липня.

Абітурієнти, які не проходять творчий конкурс, вступний іспит чи співбесіду можуть подати заяву до 27 липня 18.00. Станом на 20 липня в ЄДБО зафіксовано 16 767 заяв на перший курс бакалаврату Київського університету імені Бориса Грінчека. Варто нагадати, що в Університеті (м. Київ, вулиця Маршала Тимошенка, 13-Б) діє консультаційний пункт, де всі охочі можуть одержати необхідну консультацію та кваліфіковану допомогу щодо створення особистого електронного кабінету і подачі електронної заяви на вступ до вишів України. Нагадуємо, що Приймальна комісія Київського університету імені Бориса Грінченка працює у будні дні з 9.00 до 18.00, а в суботу та неділю (23,24 липня) з 9.00 до 13.00.

Радо чекаємо на Вас, дорогі вступники!

Вступна кампанія триває