Images-loading

Статистика та останні новини з Приймальної комісії

Статистика та останні новини з Приймальної комісії28 липня 2016 року
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б 

   

 

 

У цьому році до Київського університету імені Бориса Грінченка всього було подано понад 25 тисяч заяв, що на 3 тисячі більше ніж у минулому 2015 році. З них: на навчання за освітньою програмою бакалавра близько 24 тисяч заяв; на освітні програми спеціаліста та магістра – більше 2 тисяч заяв, що перевищує показники минулого року майже на 500 заяв.

У період з 21 по 27 липня в Університеті пройшли вступні випробування та творчі конкурси. Варто відзначити, що в цьому році майже 1 000 абітурієнтів пройшли конкурс творчих здібностей за трьома освітніми програмами спеціальності «Журналістика», а саме: журналістика, реклама та зв’язки з громадськістю, видавнича справа та редагування.

28 липня рекомендації на бюджетну форму навчання отримали особи, які будуть здобувати освіту за освітніми програмами спеціаліста та магістра. Вони зобов’язані виконати умови для зарахування на місця державного замовлення: особисто подати оригінали документа про попередньо здобутий освітній рівень.

Сьогодні приймальна комісія працює над формуванням контингенту студентів освітніх програм спеціаліста і магістра та з нетерпінням очікує 1 серпня, коли в ЄДЕБО буде вибудувано рейтинг майбутніх бакалаврів!