Images-loading

Презентація Факультету права та міжнародних відносин Київського університету імені Бориса Грінченка

Презентація факультету права та міжнародних відносин  Київського університету імені Бориса Грінченка22 серпня 2016 року
Київ, вул. Маршала Тимошенка, 13-Б

Сьогодні, 22 серпня, відбулася презентація Факультету права та міжнародних відносин нашого Університету. На презентацію завітали почесні гості – Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень, голова Київської обласної державної адміністрації Максим Мельничук, заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко, директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Олена Фіданян, Директор департаменту освіти і науки Віра Рогова та інші.

Новостворений факультет розташовано в приміщенні корпусу по вулиці Маршала Тимошенка, 13-Б на окремому поверсі, який підготовлено за короткий час завдяки зусиллям керівництва Університету. Потужна матеріально-технічна та інформаційна база сприятимуть навчальному процесу підготовки нового покоління юристів та міжнародників.

Гості презентації мали змогу оглянути нові просторі, зручні і світлі аудиторії для студентів, робочі кабінети і приміщення для професорсько-викладацького складу та адміністративно-технічного персоналу факультету.

Факультет права та міжнародних відносин створено у липні 2016 року, що було зумовлено необхідністю підготовки висококваліфікованих фахівців освітньо-кваліфікаційних рівнів бакалавр та магістр з «права», «міжнародних відносин, суспільних комунікацій та регіональних студій» внаслідок реорганізації Інституту суспільства Університету.

На факультеті буде діяти Центр захисту прав людини і Центр міжнародного та європейського права, в яких студенти матимуть змогу набувати практичних навичок в застосуванні здобутих знань з права та міжнародних відносин.

Бажаємо колективу факультету та студентам оптимізму, нових досягнень та успіхів у праці на благо України.