Ви тут: Головна Про Університет Новини Події Урочисте покладання квітів до пам'ятника Борису Грінченку

Урочисте покладання квітів до пам'ятника Борису Грінченку

08 31 pokladannya kvitiv 431 серпня 2016 року
м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 18/2

Однією з університетських традицій на початку нового навчального року стало вшанування пам'яті нашого духовного лідера, Великого українця, освітнього і громадського діяча кінця XIX - початку XX ст., педагога, письменника, перекладача, літературознавця, вченого, мовознавця, етнографа, лексикографа, автора славнозвісного "Словаря української мови" - Бориса Грінченка.

І сьогодні, 31 серпня, день розпочався покладанням квітів до пам’ятника Борису Дмитровичу. Віддати шану прийшли представники ректорату, студентської молоді, співробітники Університету.

Нагадаємо, що пам’ятник було збудовано коштом викладачів та студентів Київського університету імені Бориса Грінченка, педагогів столиці за підтримки Київської міської державної адміністрації та відкрито у 2011 році до 20-ї річниці незалежності України.