Images-loading

Зустрічі зі студентами першого курсу до Дня фізичної культури та спорту України

Зустрічі зі студентами першого курсу до Дня фізичної культури та спорту Українивереснь 2016 р.
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б

До Дня фізичної культури та спорту викладачі кафедри фітнесу та рекреації Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту провели мотиваційні зустрічі зі студентами першого курсу структурних підрозділів Університету на тему «Здоровий спосіб життя – шлях до успіху».

Під час заходів студенти взяли участь у веселій руханці, вікторині «Що я знаю про здоровий спосіб життя?», ознайомилися з новітніми науковими дослідженнями впливу рухової активності на організм людини, можливостями комплексного контролю свого фізичного стану та здоровя, отримали інформацію про роботу спортивних секцій кафедр спортивної підготовки та фітнесу і рекреації, запрошення долучитися до діяльності спортивної волонтерської команди Університету.

Популяризація здорового способу життя та фізичної активності серед студентської молоді є одним із пріоритетних напрямів роботи Київського університету імені Бориса Грінченка, спрямованої на формування сильної та здорової української нації.