Ви тут: Головна Про Університет Новини Події Поїздка на розкопки

Поїздка на розкопки

Поїздка на розкопки9 вересня 2016 р.
с. Легедзине Тальнівського району Черкаської області

 

 

 

9 вересня 2016 р. відбулася корпоративна поїздка грінченківців у Майданецьке, де зараз тривають розкопки трипільського поселення. Здійснюють розкопки наші співробітники НДЛ археології на чолі з М. Ю. Відейком спільно з німецькими колегами.

Першою зупинкою став музей державного історико-культурного заповідника «Трипільська культура». Захоплюючу екскурсію провів директор заповідника — історик і самодіяльний кінорежисер Владислав Чабанюк . Крім екскурсії, було продемонстровано кілька цікавих відео, присвячених трипільській культурі та тизер фільму, який власними силами зняли співробітники. Із нетерпінням чекатимемо на прем’єру!

Після відвідування музею, автобус відправився власне до місця розкопок. У Майданецькому Михайло Юрійович Відейко розповів і продемонстрував, що вдалося рокопати майже за 4 тижні експедиції. Гостям було надзвичайно цікаво послухати і «доторкнутися до історії» трипільської цивілізації, якій налічується близько 6 тис. років.

Експедиція триває – розкопки продовжуються. Бажаємо успіхів нашим колегам із НДЛ археології і до зустрічі у стінах Університету!

 

 

 

 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про Університет Новини Події Поїздка на розкопки