Images-loading

Грінченківці на НСК «Олімпійський»

Грінченківці на НСК «Олімпійський»10 вересня 2016 р.
НСК «Олімпійський»

 

 

 

10 вересня 2016 року на НСК «Олімпійський» відбулося святкування Дня фізичної культури та спорту України. Урочистості були організовані Міністерством молоді та спорту, Національним олімпійським комітетом, Спортивним комітетом України.

В центрі події, перебували наші студенти факультету здоровя, фізичного виховання та спорту, педагогічного інституту, інституту журналістики та інших структурних підрозділів університету – учасники спортивної волонтерської команди.

Тісна співпраця з провідними спортивними організаціями країни, стала доброю традицією для студентів та викладачів Університету. Наші студенти супроводжували прославлених спортсменів, олімпійських чемпіонів, ветеранів спорту; проводили рухливі розваги для гостей свята; забезпечували проведення олімпійського уроку – 2016.

Наші волонтери у фірмових футболках Університету стали окрасою презентаційного майданчика Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Варто відзначити злагоджену роботу колективу викладачів факультету здоровя, фізичного виховання та спорту з організації та супроводу роботи спортивної волонтерської команди на цьому заході, а саме: декана факультету Г.О. Лопотенка, заступника декана І.Д. Омері, завідувача кафедрою А.А. Боляка, доцента О.В.Зеленюк, старшого викладача Н.Л. Боляк.