Images-loading

Відкриття фото-виставки «Генетичний код Бахмуту»

bahmut 615 вересня 2016 р.
м. Київ, вул. Маршала Тимошенка, 13-Б

15 вересня 2016 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка за ініціативи Інституту філології та волонтерів руху «Бахмут Український» відбулося урочисте відкриття фото-виставки «Генетичний код Бахмуту».

На виставці представлені фотознімки вишиваних костюмів, створених творчою майстернею «Берегиня» (м. Бахмут), які були продемонстровані наприкінці серпня цього року на фестивалі «Україна аристократична» (м. Радомишль).

Фото-виставку відкрила директор Інституту філології Олена Володимирівна Єременко. Супроводжувальними словами екскурсію представленими скарбами провели Галина Євгеніївна Шовкопляс (доцент кафедри світової літератури) та Говорун Надія Володимирівна (викладач кафедри англійської філології).