Images-loading

Профорієнтаційний виїзд грінченчеківців у м. Бориспіль

proforient vyizd boryspil 915 вересня 2016 р.
м. Бориспіль, Київська обл.

 

 

 

15 вересня 2016 року представники усіх навчальних підрозділів Університету, співробітники, студенти на чолі з О. Є. Бондаревою, проректором з науково-методичної роботи та розвитку лідерства, здійснили поїздку до міста Бориспіль (Київська обл.) з метою профорієнтації учнів старших класів.

Грінченківці відвідали загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 1 імені Юрія Головатого, загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 3, загальноосвітню школа І-ІІІ ступенів № 8. Школярі мали змогу поставити запитання, які їх цікавлять – про університет, спеціальності, курси доуніверситетської підготовки, можливості практики та подальшого працевлаштування, дипломів європейського зразка тощо. Старшокласники отримали інформаційні буклети та запрошення завітати до Університету.

Щиро дякуємо адміністрації та вчителям шкіл за теплий прийом! Сподіваємося на подальшу співпрацю, чекаємо старшокласників у лавах студентів-грінченківців.

Наступні виїзди відбуватимуться регулярно по вівторках і четвергах. Усіх охочих долучитися до спілкування з учнями випускових класів із задоволенням залучимо до виїзних заходів! З організаційних питань звертайтеся до Олени Анатоліївни Степанової (тел. 428-34-13; моб. (050) 219-81-30).