Ви тут: Головна Про Університет Новини Події Семінари для співробітників і студентів Університету Грінченка щодо участі у міжнародних грантових програмах

seminar grantovi programy 815 - 24 вересня 2016 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

У структурних підрозділах Київського університету імені Бориса Грінченка пройшла серія семінарів на тему: «Колективні та індивідуальні гранти. Особливості участі у програмах Еразмус+, Горизонт 2020, Вишеградського фонду та ін.» Даний захід провели Виговська О.С., керівник НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти, та Коргуник Ю.В., молодший науковий співробітник НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти.

Семінари були розраховані на ознайомлення студентів, молодих та досвідчених вчених із умовами участі у ключових науково-дослідних програмах ЄС та інших великих грантодавачів. Впродовж зустрічей співробітники НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти надали практичні поради щодо подання аплікаційних документів для отримання грантів.

Горизонт 2020, Еразмус+ та програми Вишеградського фонду відкривають широкі можливості для науковців реалізувати себе на міжнародному освітньому полі. Для студентів програма Еразмус+ дарує можливість здобути унікальний досвід, навчаючись у провідних країнах світу.

Ми щиро сподіваємося на активну участь наших студентів та науковців у міжнародних програмах мобільності та науково-дослідних проектах!