Images-loading

Святкування Європейського дня мов в Університеті Грінченка!

Святкування Європейського дня мов в Університеті Грінченка!26 вересня 2016 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

 

 

 

Європейський день мов - справжнє свято вшанування різних мовних культур, цивілізацій, історії та міжкультурної комунікації. До урочистих культурних заходів Європейського дня мов на кафедрі романської філології та порівняльно-типологічного мовознавства Інституту філології долучився професор П’єр-Паоло Мальйока з Університету Фоджа (Італія), який перебуває в нашому Університеті в рамках програми академічної мобільності Еразмус+.

Учасників урочистих мовних та культурних заходів привітав співробітник відділу культури посольства Іспанії та викладач кафедри романської філології Хуан Хосе Санчес Діас з презентацією іспаномовного студентського театру Інституту Філології. Сеньор Санчес Діаз наголосив на значущості пошуку, відтворення та віддзеркалення мовної ідентичності особистості та цілої культури в процесах вивчення сучасних мов

На святкуванні Європейського дня виступили студенти 4-го курсу спеціальності «Іспанська філологія», фіналісти конкурсу художніх перекладів лірики Х.М. Маркоса «Парагвайські читання» та представили драматично і зворушливо свої перекладені поезії.

Справжній дух французької культури, емоційний настрій осіннього Парижу продемонстрували студенти 1-го і 2-го курсу французької філології під керівництвом Людмили Валентинівни Ананьєвої, Мирослави Іванівни Василенко та Лягіної Ірини Анатоліївни, викладачів кафедри романської філології та порівняльно-типологічного мовознавства Інституту філології.

Магістранти спеціальності «Італійська філологія» доповіли про результати академічної мобільності в рамках програми Erasmus+, в Університеті Фоджа і поділилися досвідом мовного стажування сертифікатної програми в університеті Данте Агільєрі, м.Реджо ді Калабрія, Італія.

На Європейське свято мов у наш Університет завітали учні випускних класів спеціалізованої франкомовної школи №20 міста Києва

Дякуємо за підтримку та допомогу в організації заходу директорат Інституту філології та НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти.