Участь Університету Грінченка у програмі від Британської Ради в Україні для міжнародних відділів

kubg brytanska rada 727-28 вересня 2016 року
Британська Рада

 

 

 

Британська Рада в Україні за підтримки Міністерства освіти і науки України організувала програму для керівників та співробітників міжнародних відділів українських університетів «Міжнародний відділ університету: кращі практики».

Програма спрямована на професійний розвиток та підвищення компетентності співробітників відділів міжнародних зв’язків українських університетів, складається програма з двох модулів. Тренерами програми виступили керівники міжнародних офісів Університетів Великобританії (Уорвік та Ковентрі).

 

Зміст програми:

Модуль 1 (вересень 2016)

  • Роль відділу міжнародних зв’язків: обов’язки, функції, структура, підбір персоналу, інтеграція і співпраця з іншими відділами.
  • Розвиток і впровадження міжнародної стратегії для відділу міжнародних зв’язків.
  • Позиціонування університету – комунікативні і маркетингові стратегії, брендинг, організації і механізми розвитку зв’язків.
  • Розробка університетського веб-сайту та ефективне використання соціальних мереж

Модуль 2 (лютий 2017)

  • Оптимізація підтримки міжнародних студентів: вступ, обмін, інтеграція в студентському середовищі і в країні.
  • Розвиток міжнародного партнерства і співпраці в дослідницькій діяльності.
  • Залучення фінансування та управління коштами: національними, міжнародними (Erasmus+, Horizon 2020), корпоративними, благодійними.

 

Київський університет імені Бориса Грінченка представляє завідувач НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти Виговська Ольга Сергіївна.

Щиро дякуємо Британській Раді в Україні за надану можливість взяти участь у програмі та сподіваємось на подальшу співпрацю!