Images-loading

Програма «Активні громадяни» від Британської ради в Університеті Грінченка

trening aktyvni gromodiany 130 вересня - 02 жовтня 2016 року
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б

 

 

 

30 вересня – 2 жовтня у Київському університеті імені Бориса Грінченка пройшов тренінг «Активні громадяни» у рамках однойменної програми від Британської ради. Тренінг був реалізований Національною молодіжною радою України та Науковим товариством студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Київського університету імені Бориса Грінченка.

“Активні громадяни” – програма Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку. Під час тренінгу учасники пізнавали себе та один одного, визначали причини, які випливають на формування само ідентичності особистості, навчилися вести діалог і налагоджувати співпрацю. Виконуючи вправи і беручи участь у дискусії, активісти розглянули значущі для міста Києва проблеми. Особливо корисними стали отримані навички зі створення і реалізації проектів від Британської ради.

По завершенню тренінгу учасники переглянули власне “дерево очікувань”, поділились ідеями та окреслили шляхи подальшої співпраці між громадськими об’єднаннями та державними організаціями.

Фасилітаторами від ГС «Національна молодіжна Рада» (НМРУ) виступали Петрухан Людмила (викладач, член Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Київського університету імені Бориса Грінченка, тренер, Член Ради старійшин ВМГО «Молодь ДемАльянсу») та Мосійчук Артем (Голова ГО «СІМ», тренер, помічник депутата).