Ви тут: Головна Про Університет Новини Події Тренінг для відповідальних секретарів наукових періодичних видань Університету Грінченка

Тренінг для відповідальних секретарів наукових періодичних видань Університету04 жовтня 2016 року
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б

4 жовтня 2016 року в корпусі на вул. М.Тимошенка, 13-Б було проведено тренінг для відповідальних секретарів наукових періодичних видань Університету щодо роботи з сайтами видань на платформі Open Journal System.

Представники редколегій новостворених видань отримали доступ до оболонок власних сайтів, права менеджера та редактора, учасники навчилися здійснювати всі технічні операції, пов’язані з додаванням статей, проходженням процедури подвійного «сліпого» рецензування та архівуванням номерів журналів для подальшої індексації реферативними та наукометричними базами даних.

Тренінг відбувся відповідно до Плану заходів, спрямованих на підвищення якості періодичних наукових видань Університету, приведення їх у відповідність до міжнародних вимог для подальшого входження до наукометричних баз даних (накази №86 від 26.02.16р. та №323 від 08.06.16р.). Проводив заняття методист центру вебометрії та інформаційних систем НДЛ інформатизації освіти Степура Іван Сергійович.