Images-loading

В Університеті Грінченка продовжує роботу Соціальний проект «З Києвом і для Києва»

z kyevom dlia kyeva 1308 жовтня 2016 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

 

 

 

08 жовтня 2016 року стартував VII етап Соціального проекту «З Києвом і для Києва», який уже впродовж шести років наповнює життя киян яскравими емоціями, змістовним дозвіллям, цікавим навчанням. За ці роки у проекті взяли участь різні вікові категорії: діти, батьки, учнівська і студентська молодь, ветерани праці та війни, діти учасників АТО.

В цьому році в рамках Соціального проекту «З Києвом і для Києва» Інститут мистецтв приготував безліч сюрпризів: концертні програми і театралізовані вистави, майстер-класи з образотворчого мистецтва і дизайну та багато іншого. Концертна програма з нагоди урочистого відкриття Соціального проекту включала музичні та хореографічні композиції у виконанні студентів – переможців фестивалів і конкурсів.

Інститут журналістики провів творчий майстер-клас для дітей міста Києва «Народження книги». У майстер-класі взяли участь школярі від 8 до 13 років та викладачі кафедри видавничої справи. Мета проекту – показати дітям процес створення книги власними руками від початкової ідеї до завершеного вигляду, включити всіх у творчих процес, сприяти співпраці. У творчій атмосфері діти не лише створювали власні обкладинки та ілюстрації до книжок, а й ділилися своїми мріями та придумували цікаві історії.

Студенти напряму підготовки «Дошкільна освіта» разом з викладачами Педагогічного інституту організували театралізовану виставу «Як баба Яга щастя шукала». Разом з героями казки діти грали в ігри, спортивні розваги та приймали участь у творчому конкурсі «Намалюй Щастя».

Факультет права та міжнародних відносин продовжив роботу Консультаційного пункту. Юридична клініка «АстреЯ» надає киянам правову допомогу з питань: Захисту конституційних прав і свобод громадян та організацій; Цивільного, сімейного, трудового,житлового, адміністративного,земельного права та соціального забезпечення; Захисту прав молоді та неповнолітніх; Правової просвіти населення.

Історико-філософський факультет презентував Історичний театр «Борисфен». А Факультет інформаційних технологій та управління запросив киян до Консультаційного пункту, який надає інформаційні послуги у сфері управління, фінансів та економіки. Громаді міста також запропоновано стати учнем комп’ютерних курсів, відвідувати майстер-класи з комп’ютерної грамотності, ефективної роботи ПК, отримати ІКТ-консультації.

В Інституті філології представники кафедр познайомили гостей із тим, що буде запропоновано на соціальному проекті: мовними школами (англійська, французька), конкурсами, фестивалями, святковими програмами тощо. На завершення урочистого відкриття проекту студенти І курсу виконали гімн Інституту філології та запросили всіх присутніх до загального фотографування.

В Інституті людини відновив роботу Психологічний центр експрес-діагностики. Також в день відкриття нового етапу Соціального проекту для киян було проведено профорієнтаційний захід «Університетський вибір». Для дітей працювала творча майстерня «чарівна осінь» та ігротека.

Факультет здоров’я, фізичного виховання і спорту презентував громаді міста Школу здоров’я, в якій кожний бажаючий може відвідувати заняття зі степ-аеробіки та фітбол-аеробіки.

Інститут післядипломної педагогічної освіти запросив гостей святкового заходу до навчання у Мовних школах: Розмовному клубі «Говоримо українською» та «Спілкуємось англійською».

Університетський коледж радо відчинив двері всім, хто зацікавлений вивчати англійську та українську мови, математику, вчитися грі на фортепіано та ходити до спортивної школи на заняття з волейболу.

 

Основні напрями та форми роботи соціального проекту «З Києвом і для Києва»