Ви тут: Головна Про Університет Новини Події Грінченківці на Міжнародному Київському марафоні

Грінченківці на Міжнародному Київському марафоні

kyiv marafon 109 жовтня 2016 року

9 жовтня 2016 року вулицями столиці прокотився Міжнародний київський марафон «Wizz Air Kyiv City marathon». Спортивний старт міжнародного масштабу взяли більше шести тисяч учасників у тому числі й представники інших країн. Забіг проходив найкрасивішими вулицями Києва.

Грінченківці взяли активну участь у головній біговій події року. Спортивна волонтерська команда Факультету здоровя, фізичного виховання і спорту у складі 67 осіб забезпечувала супровід учасників марафону на найбільш відповідальних ділянках.

Головний сюрприз спортсменам і волонтерам дала погода. Щільний, холодний дощ, пронизливий вітер і багатогодинна дистанція. Це не зупинило любителів спорту і здорового способу життя. Наші волонтери проявили справжню мужність і відповідальність, гідно виконали взяті на себе зобов’язання. Вони палко вболівали, підтримували учасників марафону, зігрівали їх своїми усмішками, створивши чудову атмосферу спортивного свята.