Ви тут: Головна Про Університет Новини Події Профорієнтаційні поїздки до шкіл Київської області

Профорієнтаційні поїздки до шкіл Київської області

prof orient poizdku 615 вересня-18 жовтня 2016 р.

Київська обл.

Протягом вересня-жовтня 2016 року за ініціативою ректора університету В. О. Огнев’юка та проректора з науково-методичної роботи та розвитку лідерства О. Є. Бондаревої представники усіх навчальних підрозділів, НМЦ інформаційно-рекламної та профорієнтаційної діяльності, відділу доуніверситетської підготовки здійснювали поїздки до шкіл Київської області з метою профорієнтації учнів 9-11 класів.

Так, грінченківці здійснили 9 профорієнтаційних виїздів, відвідавши 29 загальноосвітніх навчальних закладів. Школярі мали змогу поставити запитання, які їх цікавлять: про університет, спеціальності, курси доуніверситетської підготовки, можливості практики та подальшого працевлаштування, міжнародного обміну, дипломів європейського зразка тощо. Старшокласники отримали інформаційні буклети, а також запрошення на персональні Дні відкритих дверей та участь в університетських заходах (фестивалях, конкурсах, майстер-класах тощо).

Щиро дякуємо адміністраціям та вчителям шкіл за теплий прийом! Сподіваємося на подальшу співпрацю, чекаємо старшокласників у лавах студентів-грінченківців.

Окремо висловлюємо подяку усім співробітникам і студентам, які долучилися до такої важливої справи!