Images-loading

Тренінг Проектного офісу Наукового товариства Університету Грінченка «Аплікаційна форма та як її заповнювати»

trening aplikacijna forma 324 жовтня 2016 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

 

 

 

24 жовтня 2016 року відбувся перший тренінг Проектного офісу Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Університету та тему «Аплікаційна форма та як її заповнювати». Тренінг провів Денис Губашов, виборний представник до Вченої ради Університету від аспірантів та докторантів Університету.

На тренінгу було презентовано глобальні електронні ресурси, завдяки яким аплікант може знайти пропозиції від міжнародних науково-освітніх організацій щодо участі у грантових програмах, тренінгах, програмах стажування, різноманітних проектах. Учасники мали змогу навчитися визначати внутрішню мотивацію, ціль, задачі дослідження, познайомитися із найбільш ефективними способами реалізації наукових та соціальних проектів, а також дізнатися про інструменти маневрування людськими ресурсами задля досягнення результативності проекту.

Наукове товариство Університету ЗАПРОШУЄ грінченківців – студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених ПРИЄДНАТИСЯ ДО ПРОЕКТНОГО ОФІСУ! Якщо Ви прагнете розвиватися у своїй науковій галузі, отримувати гранти, брати участь у міжнародних та вітчизняних проектах, першими дізнаватися про нові освітні програми, тренінги та стажування, працювати у чудовій команді – просимо зареєструватися

 

Контакти: Денис Губашов
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
тел.: 093 704 80 03, 067 493 59 64