Ви тут: Головна Про Університет Новини Події Адаптаційні тренінги для студентів першого курсу Інституту філології

Адаптаційні тренінги для студентів першого курсу Інституту філології

adaptacijnyj trening IF 2 Протягом жовтня 2016 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

Протягом жовтня 2016 року за запитом заступника з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи Саврасової-В’юн Тетяни Олександрівни Центром лідерських програм було проведено адаптаційні тренінги для першого курсу Інституту філології.

Під час тренінгів студенти висловили та обговорили своє бачення ідеальної групи, в ігровій формі оволоділи навичками ефективної комунікації, проаналізували свою поведінку під час роботи у команді та визначили практичні кроки до поліпшення спільної роботи.

Адаптаційні тренінги проводили координатори Центру лідерських програм (ауд. 222) Марія Валеріївна Черпак та Владислава Василівна Васильєва.