Ви тут: Головна Про Університет Новини Події Тренінг для Студентської ради Факультету інформаційних технологій та управління

Тренінг для Студентської ради Факультету інформаційних технологій та управління

trening FITU 3 8 жовтня 2016 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

8 жовтня 2016 року Центр лідерських програм провів тренінг за запитом Студентської ради Факультету інформаційних технологій та управління.

Тема проведеного тренінгу – «Робота в команді та ефективна взаємодія».

Тренінг допоміг новообраному складу Студентської ради краще познайомитися один з одним, дізнатися щось нове про кожного, поділитися своїми враженнями від роботи у команді та внести свої пропозиції. Також, учасники мали змогу обговорити проблемні питання та потренувалися щиро слухати кожного члена колективу.

Тренінг провели координатори Центру лідерських програм (ауд.222) Марія Валеріївна Черпак та Владислава Василівна Васильєва.