Результати конкурсу за програмою академічної мобільності в Університеті Кадису (Іспанія) в рамках програми Еразмус+

preview 10 31 logo-uca31 жовтня 2016 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

В Університеті Грінченка закінчився конкурсний відбір на навчання в Університеті Кадису (Іспанія) на весняний семестр 2016-2017 н. р. у рамках програми академічної мобільності Еразмус +.

На розгляд Конкурсної комісії надійшли документи від 18 студентів з 5 структурних підрозділів Університету.

На підставі наданих студентами документів, враховуючи рівень успішності студентів, рівень володіння іноземною мовою, наукові здобутки, участь в університетському житті, рік навчання Конкурсна комісія рекомендувала у межах трьох наданих місць таких студентів:

• Чупригіну Альону, студентку ОКР “магістр” (1 курс) спеціальності “Іспанська філологія” Інституту філології.

• Котову Тетяну, студентку ОКР “магістр” (1 курс) спеціальності “Іспанська філологія” Інституту філології.

• Музалевську Анну, студентку ОКР “бакалавр” (3 курс) напряму підготовки “Практична психологія” Інституту людини.

Також Конкурсна комісія рекомендує до участі у другому етапі конкурсного відбору, що проходитиме в Університеті Кадису, таких студентів:

• Скуріхіну Альону, студентку ОКР “магістр” (1 курс) спеціальності “Психологія” Інституту людини.

• Горбатенко Катерину, студентку ОКР “магістр” (1 курс) спеціальності “Психологія” Інституту людини.

• Іванську Анну, студентку ОКР “магістр” (1 курс) спеціальності “Психологія” Інституту людини.

• Прилюдко Олександру, студентку ОКР “магістр” (1 курс) спеціальності “Психологія” Інституту людини.

• Раделицьку Ірину, студентку ОКР “магістр” (1 курс) спеціальності “Соціальна робота” Інституту людини.

• Гайдук Валерію, студентку ОКР “магістр” (1 курс) спеціальності “Соціальна робота” Інституту людини.

• Паламарчук Анастасію, студентку ОКР “магістр” (1 курс) спеціальності “Соціальна робота” Інституту людини.

• Кривич Юлію, студентку ОКР “бакалавр” (3 курс) напряму підготовки “Практична психологія” Інституту людини.

• Карпенко Анастасію, студентку ОКР “бакалавр” (3 курс) напряму підготовки “Психологія” Інституту людини.

• Авраменко Анастасію, студентку ОКР “бакалавр” (3 курс) напряму підготовки “Філософія” Історико-філософського факультету.

• Чвірову Христину, студентку ОКР “бакалавр” (3 курс) напряму підготовки “Філософія” Історико-філософського факультету.

• Гуменюк Марію, студентку ОКР “бакалавр” (3 курс) напряму підготовки “Філософія” Історико-філософського факультету.

• Макуху Дарину, студентку ОКР “бакалавр” (3 курс) напряму підготовки “Фінанси і кредит” Факультету інформаційно-комунікаційних технологій та управління.

• Броніцьку Катерину, студентку ОКР “бакалавр” (3 курс) напряму підготовки “Фінанси і кредит” Факультету інформаційно-комунікаційних технологій та управління.

• Виноградову Катерину, студентку ОКР “бакалавр” (3 курс) напряму підготовки “Країнознавство” Факультету права та міжнародних відносин.

Результати другого етапу конкурсного відбору в Університеті Кадису будуть відомі після 15 листопада.

Бажаємо студентам-грінченківцям успіхів !