Ви тут: Головна Про Університет Новини Події Зустріч із сучасним українським письменником Володимиром Лисом

Зустріч із сучасним українським письменником Володимиром Лисом

zustrich z V Lysom 142 листопада 2016 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

2 листопада у Київському університеті імені Бориса Грінченка відбулася зустріч із сучасним українським письменником Володимиром Лисом, автором відомих романів «Століття Якова», «Графиня», «Соло для Соломії», «Країна гіркої ніжності».

Письменник презентував новий роман «Діва Млинища» і відповів на численні запитання уважних слухачів, яких цікавили особливості побудови творів та історії написання романів. На завершення зустрічі Володимир Лис розказав про екранізацію роману «Століття Якова» та свої плани на майбутнє.