Результати конкурсу за програмою академічної мобільності у рамках договору про співпрацю з Вільнюським університетом (Литва)

Результати конкурсу за програмою академічної мобільності  у рамках договору про співпрацю з Вільнюським університетом (Литва)7 листопада 2016 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

В Університеті Грінченка закінчився конкурсний відбір на навчання у Вільнюському університеті (Литва) на весняний семестр 2016-2017 н. р. у рамках договору про співпрацю.

На розгляд Конкурсної комісії надійшли документи від семи студентів з чотирьох структурних підрозділів Університету.

На підставі наданих студентами документів, враховуючи рівень успішності студентів, рівень володіння іноземною мовою, наукові здобутки, участь в університетському житті Конкурсна комісія рекомендувала у межах двох наданих місць таких студентів:

• Макуху Дарину, студентку ОКР «бакалавр» спеціальності «Фінанси і кредит» Факультету інформаційних технологій та управління (3 курс).

• Бікі Дар’ю, студентку ОКР «бакалавр» спеціальності «Країнознавство» Факультету права та міжнародних відносин (3 курс).

Бажаємо студентам-грінченківцям успіхів!