День Інституту журналістики

День Інституту журналістики16 листопада 2016 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

16 листопада 2016 року у День працівників радіо, телебачення та зв’язку України вперше було відзначено День Інституту журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка.

Тематичні заходи в Інституті розпочались задовго до святкування. Так, 14 листопада 2016 року, у бібліотеці Університету Грінченка, відбулася затишна літературна зустріч «Бібліохіт». Сергій Комберянов та Олек Ніколассон – письменники, які завітали в університет, щоб не лише духовно збагатити літературою охочих, а й випити чаю зі смаколиками, поспілкуватись на різні цікаві теми та заспівати пісні під гітару.

Напередодні Дня Інституту відомі ведучі та журналісти України, серед яких Марія Єфросініна, Соня Сотник, Марія Себова та Ірина Петькун, на майстер-класах розповіли студентам про реалії сучасних медіа та поділились власним професійним досвідом.

В рамках урочистого святкування спільно з Фондом розвитку журналістики імені Анатолія Москаленка, 16 листопада відбувся круглий стіл на тему «Сучасна журналістика в умовах інформаційного протистояння».

Вітання від Леоніда Кравчука, першого президента України, Голови наглядової ради Фонду розвитку журналістики імені Анатолія Москаленка передала співзасновник Фонду Олена Кравчук (Москаленко). Леонід Макарович закликав молодих журналістів не зупинятися і не сумніватися на шляху до мети. Бо віра і правда – на нашому боці.

Серед учасників круглого столу були присутні: голова Київської регіональної організації Національної спілки журналістів України Михайло Сорока; завідувач кафедри міжнародних медіакомунікацій та комунікаційних технологій Інституту міжнародних відносин КНУ ім. Т. Шевченка Сергій Даниленко; шеф-редактор популярного інтернет-видання «Обозреватель» Орест Сохар. З привітальним словом виступив ректор Університету Грінченка, доктор філософських наук, академік НАПН України Віктор Олександрович Огнев’юк.

У День Інституту всі гості, журналісти, співробітники та студенти Інституту мали можливість зафіксувати радісні моменти на яскравій фотозоні, пройтися червоною доріжкою та стати адресатами ще багатьох приємних сюрпризів.

Привітати Інститут журналістики із Днем народження та висловити побажання майбутнім рекламістам, журналістам, піарникам, видавцям та книгознавцям прийшли почесні гості – усі ті, хто відчуває цінність і необхідність правдивого слова, оперувати яким студентів професійно навчають в Університеті Грінченка: голова Київської регіональної організації НСЖУ Михайло Сорока; український поет, кіносценарист, драматург, громадський діяч Іван Драч; виконавчий директор ГО «Детектор Медіа» Діана Дуцик та ін. Також були презентовані відеопривітання від тих, хто не зміг бути присутній на святі, а саме: українські видавці брати Капранові; народний депутат України, журналіст Сергій Лещенко; ведуча Першого національного Дар'я Кузнецова; телеведуча Марія Єфросініна, телеведучий та бренд-голос українських телеканалів Григорій Решетник, народний депутат України, журналіст, лауреат премії «Телетріумф» (2011) Ольга Червакова.

Святковий день завершився урочистим концертом. Викладачів, студентів та гостей вітав переможець багатьох вокальних конкурсів та фестивалів, представник від України на міжнародному фестивалі Мов і культур у Бразилії – Олександр Балабанов. Чудовими музичними подарунками привітав Інститут мистецтв: на сцені виступив талановитий та креативний Костянтин Кукушкін та чарівна Каріна Іванова із піснею «Духмяна ніч». Подарунок від Київського палацу дітей та юнацтва – танцювальний номер Народного художнього колективу Ансамбль сучасної хореографії «Фламінго», під художнім керівництвом Людмили Гріщенко запалив зал.

Інститут журналістики особливу подяку висловлює Олені Суржикові, заступнику директора компанії «Апельсин» за чудовий подарунок – стелу, виготовлену із екологічно чистого картону (Eugene carton), яка стала чудовим доповненням фотозони.

День Інституту журналістики