Перший студентський благодійний бал Київського університету імені Бориса Грінченка

blagodijnyj bal 618 листопада 2016 року
Колонний зал Київської міської ради

 

 

 

18 листопада 2016 року у Колонній залі Київської міської ради відбувся перший Благодійний бал, ініційований студентством Київського університету імені Бориса Грінченка за підтримки Київської міської державної адміністрації.

Танцмейстером балу став народний артист України, член національної спілки хореографів України, володар титулів «Людина третього тисячоліття», «Золотий фонд нації», кавалер ордена «Святого Станіслава», золотий призер численних міжнародних конкурсів, професор Університету Грінченка Григорій Миколайович Чапкіс.

На початку заходу гостей вітав народний ансамбль ударних інструментів «Киянка» під керівництвом Олександра Герба.

З вітальним словом від імені Київського міського голови Віталія Кличка виступила його заступник Ганна Старостенко. Вона привітала усіх студентів з Міжнародним днем студентів, побажала творчості, наснаги, активності, успіху та завжди бути патріотами свого рідного міста і країни.

Благодійний бал Університету Грінченка підтримали урядовці, представники громадських організацій, бізнесу, мистецька інтелігенція, студенти інших вищих навчальних закладів столиці.

Учасниками Балу було виконано такі танці: Фігурний вальс, Віденський вальс (майстер-клас) Марш-фокстрот (майстер-клас), Падеграс (майстер-клас), Полька, Англійський вальс, Джаз-блюз та інші. Окрім цього, Григорій Чапкіс провів для гостей майтер-клас запальних танців – Самби та Ча-ча-ча.

Піднесену атмосферу Студентського балу вишукано доповнили музичні антракти, під час яких пролунали вокальні та інструментальні концертні номери у виконанні студентів та викладачів Інституту мистецтв нашого Університету, а також студентки Київського хореографічного коледжу.

Музичний супровід балу забезпечив зведений військовий оркестр Київського Військового ліцею імені Івана Богуна і Військового інституту телекомунікацій та інформатизації під керівництвом військового диригента майора Максима Зінченка.

Під час балу діяла благодійна виставка творів образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва студентів Університету Грінченка. Зібрані Благодійним фондом сприяння розвитку освіти імені Бориса Грінченка 23.540 грн. будуть спрямовані на підтримку студентів-грінченківців, які потребують невідкладного лікування - Митник Аліни та Назаренко Юрії.

Окрім цього, за ініціативи Фонду та підтримки всіх учасників Балу, було прийнято рішення щодо перерахування із бюджету Фонду додаткових коштів для збільшення фінансової допопомоги кожній студентці до суми 20 тис.грн.

Звертаючись до гостей та учасників Благодійного балу, Ректор університету Віктор Огнев’юк зазначив: «Надзвичайно приємно, що ми проводимо це свято, пам’ятаючи про важливість благодійності і таким чином підкреслюємо, що найбільшою цінністю є людина. Сподіваюся, що даний захід стане традицією».

Ми щиро вдячні всім учасникам Першого студентського благодійного балу Київського університету імені Бориса Грінченка за долучення до доброї справи – надання підтримки та допомоги студентам, які цього вкрай потребують!