Images-loading

Фестиваль шкільних і студентських груп підтримки

Фестиваль шкільних і студентських груп підтримки18 листопада 2016 року
м. Київ, ТРК «Караван»

 

 

 

18 листопада 2016 року в Києві в торгівельно-розважальному комплексі «Караван» відбувся Фестиваль шкільних і студентських груп підтримки, спрямований на реалізацію спортивно-оздоровчої програми для школярів м. Києва «Лідерство, спорт, успіх!» в рамках соціального проекту Київського Університету імені Бориса Грінченка «З Києвом і для Києва».

Цій яскравій події передувала копітка підготовча робота: майстер-класи для київських школярів, волонтерська участь грінченківців у підготовці шкільних команд студентів та фахівців кафедри фітнесу та рекреації Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту.

Участь у змаганнях взяли близько 200 школярів, від наймолодших учнів 1-4 класів до учнів 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста Києва.

Фестиваль відбувся завдяки підтримці Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА, Київського міського відділення (філії) Комітету фізичного виховання та спорту МОН України, Управлінню освіти та відділу молоді і спорту Оболонського району міста Києва.

Переможцями і призерами змагань у різних номінаціях стали команди НВК №167 Дніпровського району, ЗНЗ №8, №256, №170, №29, №14 Оболонського району, команда Кловського ліцею №77 Печерського району, команда гімназії №48 Шевченківського району, ДЮСШ «Арго» Голосіївського району м. Києва.

Даний формат популяризації фізичної культури та спорту вже став традиційним і є важливим для спортивної столиці. Він започаткований кафедрою фітнесу та рекреації Київського університету імені Бориса Грінченка. Проект розпочато відповідно до Місії нашого Університету - сприяти кожному у цілісному розвитку і лідерському становленні, служити людині, громаді, суспільству.

Зважаючи на унікальність Місії та актуальність даного заходу, засобами фізичної культури та спорту створюються передумови для особистісного розвитку та формування лідерських якостей учнівської і студентської молоді.​