Images-loading

Підписання Меморандуму про наміри з Європейським центром імені Вергеланда

memorandum z Vergelandom0309 грудня 2016 року
м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 18/2

 

 

  

В День Університету відбулось урочисте підписання Меморандуму про наміри з Європейським центром імені Вергеланда – експертним центром у сфері освіти для демократичного громадянства, прав людини та міжкультурного порозуміння, заснований Радою Європи та Норвегією у 2008 р. з метою надання підтримки державам-членам Ради Європи у реалізації політики у згаданій сфері.

На зустрічі були присутні: Віктор Огнев’юк, ректор Університету Грінченка; Ана Перона-Ф’єльдстад, виконавчий директор Європейського центру імені Вергеланда; Павло Полянський, провідний науковий співробітник НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти Університету Грінченка; Наталія Віннікова, проректор з наукової роботи Університету Грінченка; Ірина Сабор, керівник програми «Демократична школа», старший радник Європейського центру імені Вергеланда; Анастасія Розлуцька, експерт громадської організації «Центр освітнього моніторингу».

Учасники зустрічі обговорили питання майбутньої співпраці та участі Університету Грінченка у спільному з Європейським центром імені Вергеланда проекті «Демократія в школі».