Images-loading

Сьомий Міжнародний телеміст з Університетом Сетон Хол (Нью Джерсі, США)

Сьомий Міжнародний телеміст з Університетом Сетон Хол (Нью Джерсі, США)13 грудня 2016 року
Київський університет імені Бориса Грінченка
Університет Сетон Хол (Нью Джерсі, США)

 

 

13 грудня 2016 р. о 16:00 в аудиторії 411 відбувся Сьомий Міжнародний телеміст у формі Скайп конференції між магістрами істориками Сетон Хол університету, Нью Джерсі, США (керівник професор Дейлі Д. К.) та магістрами істориками Історико-філософського факультету Київського університету імені Бориса Грінченка (керівник доцент Тарасенко О. О.).

Сьомий Міжнародний телеміст був присвячений звіту американських істориків про виконання їхньої частини американсько-українського науково-дослідницького проекту «Дослідження історії української діаспори у штаті Нью Джерсі, США за допомогою цифрових технологій».

Американські партнери присвятили свій проект вивченню історії української православної церкви у штаті Нью Джерсі та загальній характеристиці чотирьох хвиль української імміграції в США. Зокрема, вони відвідали штаб-квартиру української православної церкви в США у містечку Саут Баунд Брук, де розміщений духовний центр православ’я Америки, так званий «український Єрусалим», оглянули церкву-монумент Св. Андрія Первозванного, побудовану в пам'ять про Голодомор в Україні у 30-х роках ХХ ст., церковно-меморіальний комплекс, де упокоїлися визначні українці США та інших країн.

Американські історики магістри провели дослідження в архіві Центру української культури, пояснили як саме вони застосовували цифрові технології, розповіли про проблеми із якими вони зіткнулися під час роботи та їхнє вирішення. На інтерактивній карті сайту проекту американські партнери виділили парафії української православної церкви, із зображеннями церков та текстами.

Звіт українських істориків магістрів про виконання їхньої частини проекту заплановано на квітень 2017 р.

Щиро бажаємо всім учасникам проекту плідної праці та нових звершень!