Студентка Університету Грінченка Аліна Рапинець стала бронзовою призеркою етапу Кубку Світу з фехтування

pryzer kubku svitu z fehtuvannia10-11 грудня 2016 року
м. Анталія, Туреччина.

Студентка нашого Університету спеціальності “Фізичне виховання” (група ФВм-1-16-1.6м) Аліна Рапинець стала бронзовою призеркою етапу Кубку Світу з фехтування, що проходив 10-11 грудня в м. Анталія, Туреччина.

В 1/8 фіналу Аліна в напруженій боротьбі перемогла британку Кеті Сміт з рахунком 15:14. В 1/4 турнірної таблиці знову з перевагою в один укол наша фехтувальниця здобула перемогунад ще однією представницею Великобританії Філіппою Муллінс, завершивши зустріч з рахунком 10:9. Шлях до фіналу нашій спортсменці перегородила румунка Марія Болдор, яка за підсумками змаганьпосіла перше місце. Поєдинок завершився з рахунком 15:11 на користь Болдор.

У змаганнях також брала участь сестра Аліни – Кристина. Представниця національної збірної і студентка нашого Університету (група ФВм-1-16-1.6м) склала зброю етапом раніше, поступившись Марії Болдор з рахунком - 10:15.

Вітаємо наших фехтувальниць і бажаємо подальших перемог!!!