Images-loading

В Університеті Грінченка відбувся другий тренінг Школи проектного менеджменту

В Університеті Грінченка відбувся другий тренінг Школи проектного менеджменту 21 грудня 2016 року
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б

 

 

  

21 грудня 2016 року у Київському університеті імені Бориса Грінченка відбувся другий тренінг Школи проектного менеджменту «Моніторинг та оцінка проектів».

Тренінг провели запрошені експерти: Михайло Савва, голова правління Експертної групи «СОВА», член правління Української асоціації оцінювання, доктор політичних наук, професор та Лариса Пильгун (MBA, MPA), заступник голови правління Експертної групи «СОВА», заступник голови правління Української асоціації оцінювання, член правління Євразійського Альянсу національних асоціацій оцінювання.

Під час тренінгу експерти розкрили взаємозв’язки між основними елементами проекту, поділилися практичними рекомендаціями щодо оформлення грантових заявок, ознайомили з особливостями моніторингу та оцінки проектів.

У малих групах учасники тренінгу вчилися визначати мету, завдання та очікувані результати проекту відповідно до інтересів грантодавців, а також розробляти показники для моніторингу та оцінювання створених проектів.

У тренінгу взяли участь представники ректорату, заступники директорів/деканів, доценти та викладачі кафедр, наукові співробітники НДЛ, представники Наукового товариства, аспіранти та магістранти. Кожен учасник отримав глосарій термінів з моніторингу та оцінювання, а також методичні матеріали, у яких прописані стандарти оцінювання та професійні стандарти для фахівця з оцінювання.

Дякуємо Михайлу Савві та Ларисі Пильгун за професіоналізм, бажання ділитися знаннями та мотиваційний стимул для наших співробітників!