Офіційна зустріч з аташе з університетських і наукових зв’язків Посольства Франції в Україні19 січня 2017 року
м.Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 18/2

19 січня 2017 р. відбулася офіційна зустріч ректора Університету Грінченка, доктора філософських наук, професора, академіка НАПН України В.О.Огнев’юка та аташе з університетських і наукових зв’язків Посольства Франції в Україні Сільвеном Ріголе та координатором Campus France Ukraine Ольга Дорош.

Учасники зустрічі обговорили майбутню співпрацю між Посольством Франції в Україні та Університетом Грінченка у контексті підготовки та підвищення кваліфікації учителів французької мови, а також налагодження співпраці Університету з французькими вишами для реалізації спільних наукових досліджень, проектів та участі у програмі Еразмус+, у тому числі з академічної мобільності студентів та викладачів.

Офіційна зустріч з аташе з університетських...