Ви тут: Головна Про Університет Новини Події До Дня Соборності та Свободи України

До Дня Соборності та Свободи України

gum dopomoga bijciam419-20 січня 2017 року
м.Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 18/2

22 січня Україна відзначає День Соборності і Свободи. Соборність українських земель має глибоке історичне коріння, спирається на прагнення народу до власної, незалежної, соборної держави, є результатом складного і довготривалого процесу її формування.

19-20 січня 2017 р., напередодні Дня Соборності, грінченківці направили черговий транш благодійної допомоги бійцям АТО, зокрема 128 гірсько-піхотній бригаді, батальйону Полтава, АСАП (екстрена медична допомога в зоні АТО на передовій), підрозділу розвідки. Ця передача здійснилася за підтримки волонтера-координатора Юлії Данильченко.

Студенти Університету візьмуть участь у флешмобі «Живий ланцюг Соборності» на мосту Патона,учасники заходу об’єднають два береги Дніпра «живим» ланцюгом. У всіх структурних підрозділах проводяться спеціальні заходи з нагоди цієї доленосної події в історії України.

План заходів