Майстер-класи для старшокласників

Майстер-класи для старшокласників19 січня 2017 року
м.Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б

 

 

  

19 січня 2017 року, до нашого університету завітали учні 11-го класу спеціалізованої школи «Перспектива» № 194. Захід було організовано спільно з відділом профорієнтації Оболонського районного центра зайнятості.

В рамках проведення профорієнтаційного заходу кафедра інформаційних технологій та математичних дисциплін Факультету інформаційних технологій та управління підготувала та провела майстер-класи для старшокласників. З метою ознайомлення майбутніх абітурієнтів з особливостями навчання відбулася презентація кафедри за напрямами навчання: інтернет речей, програмування, а також комп’ютерна графіка та дизайн. Під час заходу учні мали змогу долучитися до обговорення професійного портрету сучасного інформатика.

Майстер клас складався з двох частин, спершу майбутні абітурієнти, під наглядом викладача Гладун М.А., власноруч спробувати запрограмувати робота. На другому етапі школярі, під супроводом старшого викладача Співак С.М., отримали свій перший досвід з тривимірного моделювання.

Зустріч вийшла цікава і плідна. Гості виявляли інтерес до особливостей навчання у нас, спеціалізацій, які ми пропонуємо опанувати в межах навчального плану, майбутньої роботи.

НМЦ інформаційно-рекламної та профорієнтаційної діяльності Університету має на меті розширення та поглиблення співпраці з Оболонським районним центром зайнятості та центрами зайнятості інших районів міста Києва.