Ви тут: Головна Про Університет Новини Події Тренінг змістового модуля «Лідерство» для викладачів 30-31 січня 2017 року

Тренінг змістового модуля «Лідерство» для викладачів 30-31 січня 2017 року

trening liderstvo 330-31 січня 2017 року
м.Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б

Нове важливо не тільки побачити, а й відчути. Саме тому викладачі Університету Грінченка мали можливість 30-31 січня в рамках програми підвищення кваліфікації пройти тренінг модуля «Лідерство». Тренером була Лебідь Неля Констянтинівна, заступник завідувача НДЛ культури лідерства.

Інтерактивна форма роботи дозволила учасникам тренінгу відкрити для себе новий погляд на сучасного викладача-лідера, усвідомити важливість рефлексії в своїй роботі, ефективно проаналізувати власні результати психологічних тестів і зробити цінні висновки. У позитивній атмосфері пройшла незвичайна вправа-експеримент про способи впливу на мотивацію. Викладачі відмітили, що нова інформація, зміна формату роботи та приємне спілкування серед однодумців стали цінним ресурсом для професійного зростання.