Images-loading

Програма подвійних дипломів для студентів Інституту журналістики

dyploma131 січня 2017 року
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б

 

 

 

 

31 січня 2017 Інститут журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка підписав угоду про запровадження Програми подвійних дипломів з Факультетом політичних наук та журналістики Університету імені Адама Міцкевича у Познані (Польща). Слід зауважити, що у межах магістерської програми "Медіа-комунікації" було запроваджено спеціалізацію "спортивна журналістика". У новому навчальному році студенти-магістри спеціальності «Медіа-комунікації» зможуть отримати два дипломи: український та європейський.

Таку можливість матимуть студенти, які вже навчаються в магістратурі, а також ті, хто планує змінити свій фах та вступити на магістерську програму «Медіа-комунікації».

Студенти, які оберуть програму подвійних дипломів, IX та XII семестр навчатимуться у нас, а X та XI семестри - у Польщі. Блок вибіркових дисциплін узгоджений з Факультетом політичних наук та журналістики Університету імені Адама Міцкевича у Познані та передбачає вивчення таких цікавих дисциплін: «Технологія підготовки спортивного репортажу», «Спортивний менеджмент та маркетинг», «Міжнародна спортивна журналістика», «Організація спортивних подій» тощо.