День Інституту філології

День Інституту філології15 березня 2017 року
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б

15 березня 2017 року у великій залі корпусу № 1 відбулось свято до Дня Інституту філології. На свято були запрошені поважні гості, серед них: Ігор Турянський – надзвичайний та повноважний посол, перший голова місії України в Республіці Туреччина, Хуан-Хосе Санчес Діас – представник департаменту культурних зв’язків Амбасади Іспанії, Богдан Бенюк – Народний артист України, Олег Марцинківський – Народний артист України, Сун Кевен – директор Інституту Конфуція Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Сергій Гальченко – заступник директора Інституту літератури ім.Т.Г.Шевченка НАН України, Флорій Бацевич – завідувач кафедри мовознавства Львівського національного університету імені Івана Франка, Всеволод Ткаченко – голова об’єднання перекладачів Національної спілки письменників України, Олександр Гордон – член Національної спілки письменників України, представники Гімназії східних мов, спеціалізованої школи № 252 м. Києва, середньої школи № 231 м. Києва, загальноосвітньої школи № 165 м. Києва,середньої школи № 194 “Перспектива” м. Києва. Перед початком свята гості мали можливість взяти участь у бліц-конкурсі на знання української мови, переможцями якого стали Б. Бенюк, О. Гордон та В. Ткаченко.

Під час концертної програми з привітальним словом виступив ректор Університету Грінченка Віктор Олександрович Огнев’юк. Кафедри Інституту філології отримали грамоти за номінаціями студради. Проректор з науково-методичної роботи та розвитку лідерства Олена Євгеніївна Бондарева та проректор з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи Таїсія Юріївна Бєлофастова відзначили подяками “За активну участь у роботі студентського самоврядування Інституту філології та відданість справі” «зірочок» студентського активу Інституту. Завдяки проведенню благодійних ярмарки “Збережи тепло душі” та виставки “Творча студентська майстерня” за сприяння профспілкової студентської організації Університету студентка 3 курсу Інституту філології Зайцевій Анастасії отримала відзнаку «Сумлінність».

Чудовими музичними подарунками привітали Інститут зі святом: Народний артист України Олег Марцинківський, лауреат вокальних та інструментальних конкурсів, володар Гран-Прі Міжнародного фестивалю в Чорногорії, переможець телевізійного конкурсу “Крок до зірок” Григорій Амбарцумян, ансамбль бандуристів школи № 252 м. Києва “Калиновий цвіт”, хореографічна студія “Оріана” школи № 252 м. Києва, студент Національної музичної академії України імені П.І.Чайковського Андрій Фесенко, заступник директора Інституту філології Тетяна Саврасова-В’юн, студенти Інституту.

Сподіваємося, що це свято стане початком нової традиції, яка поєднує корпоративну академічність, натхненну творчість і гостинну вдячність.

День Інституту філології