Images-loading

Гостьова лекція першого секретаря Посольства Бельгії в Україні Жана Де Ланнуа «Бельгія – Україна: діалог культур»

Гостьова лекція першого секретаря Посольства Бельгії в Україні Жана Де Ланнуа «Бельгія – Україна: діалог культур»21 березня 2017 року
Київський університет імені Бориса Грінченка 

 

 

  

У рамках Міжнародного тижня франкофонії до Університету Грінченка завітав перший секретар Посольства Бельгії в Україні Жана Де Ланнуа і поділився зі студентами Інституту філології та Факультету права та міжнародних відносин роздумами на тему «Бельгія – Україна: діалог культур».

Грінченківці отримали унікальну можливість поспілкуватися французькою мовою, дізнатися про бельгійців, їхні звички та спосіб життя, офіційні мови Бельгії, перебування бельгійців в Україні, обговорити проблеми молодих бельгійців у контексті здобуття вищої освіти і працевлаштування, а також перспективи бельгійсько-українського культурного та освітнього діалогу.

Шановного гостя представила проректор з наукової роботи Університету Наталія Віннікова, наголосивши на важливості наукової співпраці та академічного обміну між нашими країнами.

Захід відбувся з ініціативи кафедри романської філології та порівняльно-типологічного мовознавства Інституту філології, за підтримки НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти.