Images-loading

Університет Грінченка розширює коло міжнародних партнерів

mizhnarodni partnery717 березня 2017 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

 

 

  

Університет Грінченка продовжує розширювати коло міжнародних партнерів. 20 березня 2017 року було підписано два договори про міжнародне співробітництво з Поморською академією в Слупську (Слупськ, Польща) та Литовським університетом спорту (Каунас, Литва).

Поморська академія в Слупську – сучасний вищий навчальний заклад з більш ніж 40-річною історією, розташований неподалік Балтійського моря у місті Слупськ. В Академії функціонують три факультети: математики та природознавства, філології та історії, педагогіки і філософії. Студентам пропонують навчання за 25 спеціальностями і 100 спеціалізаціями. В рамках договору про співпрацю нашим студентам пропонують семестрові програми обміну (деталі за посиланням)

Литовський університет спорту – унікальний, за своїм напрямом вищий навчальний заклад, який пропонує освітні програми в області фізичної культури, спорту та реабілітації. У складі університету функціонує два факультети: спортивної педагогіки та біомедицини спорту, Інститут спортивної науки та інновації, Національний інститут оздоровлення. В університеті навчається близько 2000 студентів та працює 1200 викладачів.

Ініціатором підписання угоди з Литовським університетом спорту виступив завідувач кафедри фітнесу і рекреації Факультету фізичного виховання і спорту Боляк Андрій Анатолійович.