Ви тут: Головна Про Університет Новини Події Вітаємо переможницю ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Історичні науки»!

Kulyk 116 березня 2017 року
Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди

16 березня на базі Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди відбувся ІІ (заключний) тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Історичні науки».

За результатами Підсумкової науково-практичної конференції диплом ІІ ступеня здобула Кулик Вікторія, студентка V курсу Історико-філософського факультету.

Вітаємо переможницю і наукового керівника Будзар Марину Михайлівну, кандидата історичних наук, доцента кафедри історії України Історико-філософського факультету.

Бажаємо успіхів і подальших наукових здобутків!