Весняна толока в парку «Оболонь»

Весняна толока в парку «Оболонь»25 березня 2017 року
Урочище «Наталка» (парк Оболонь)

25 березня 2017 року в рамках загальноміського «Весняного благоустрою столиці» студенти, співробітники, адміністрація Київського університету імені Бориса Грінченка долучилися до екологічної акції із прибирання Урочища «Наталка» (парк Оболонь), який знаходиться в Оболонському районі міста Києва.

Велика зона відпочинку, розташована на мальовничому березі Дніпра, є однією з зелених перлин столичного мегаполісу, улюбленим місцем відпочинку киян. Грінченківці доклали зусиль, щоб зберегти неповторну красу унікальної рекреаційної природної зони.

Злагодженість та згуртованість сприяли ефективній роботі з прибирання побутового сміття та листя. Працювали сумлінно на благо громаді та з любов’ю до рідного Києва.

«Бережи порядок, і порядок збереже тебе!» - так, власним прикладом грінченківці засвідчили, що екологічна культура – це, перш за все, особистий приклад, стиль життя.

Весняна толока в парку «Оболонь»