Вітаємо Варченко-Троценко Л.О. з успішним захистом дисертації!

Вітаємо Варченко-Троценко Л.О. з успішним захистом дисертації!29 березня 2017 року
м. Київ, вул. М. Берлинського, 9

29 березня 2017 року відбувся захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті Варченко-Троценко Лілії Олександрівни, наукового співробітника НДЛ інформатизації освти, на тему «WikI-технологія як засіб підтримки проектної діяльності студентів гуманітарних спеціальностей університету». Науковий керівник – Морзе Н.В., проректор з інформатизації навчально-наукової та управлінської діяльності Київського університету імені Бориса Грінченка.

Щиро вітаємо Лілію Олександрівну з успішним захистом дисертації! Бажаємо творчого натхнення, наснаги в професійному зростанні та успішного втілення всіх творчих та наукових задумів!

Вітаємо Варченко-Троценко Л.О. з успішним захистом дисертації!