Images-loading

Літературний сатирично-гумористичний концерт Анатолія Паламаренка «Смійтеся на здоров’я!»

Літературний сатирично-гумористичний концерт Анатолія Паламаренка «Смійтеся на здоров’я!»29 березня 2017 року
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б

 

 

 

29 березня 2017 року Київський університет імені Бориса Грінченка відвідав Народний артист України, лауреат Шевченківської премії, Герой України Анатолій Паламаренко. Він представив студентам і викладачам Університету свою авторську програму – Літературний сатирично-гумористичний концерт «Смійтеся на здоров’я!».

Анатолій Нестерович поділився тонкощами художнього слова з грінченківцями, представивши їм свій творчий доробок. У його неперевершено-майстерному виконанні прозвучали уривки з творів «Сон» Тараса Шевченка, «Кайдашева сім’я» Івана Нечуя-Левицького, «Зачарована Десна» Олександра Довженка, оповідання «Роман» Степана Васильченка, усмішки Остапа Вишні та байки Павла Глазового.

Звертаючись до студентів, митець закликав молодь більше уваги приділяти читанню, зокрема української класики, бо в ній сконцентрована мудрість та історія українського народу. «Пам’ятайте, що найбільше духовних вітамінів – у книзі», – додав він.

Закінчуючи свій виступ перед глядачами, Народний артист подякував за увагу до його творчості, а вдячна студентська молодь привітала його гучними оплесками та квітами.