Круглий стіл «Українська революція 1917–1921 рр.: від академічної науки до шкільної аудиторії»28 березня 2017 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

28 березня 2017 р. в Київському університеті імені Бориса Грінченка за ініціативи Інституту післядипломної педагогічної освіти та Історико-філософського факультету відбувся круглий стіл для учителів та методистів середніх загальноосвітніх закладів м. Києва «Українська революція 1917–1921-х рр.: від академічної науки до шкільної аудиторії». Під час заходу були представлені наступні доповіді: «Українська революція 1917–1920-х рр. як історичний феномен» доповідач – Левітас Фелікс Львович, доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри методики суспільно-гуманітарної освіти та виховання Київського університету імені Бориса Грінченка; «Українська революція 1917–1920-х рр.: уроки минулого» доповідач – Марочко Василь Іванович, доктор історичних наук, професор, провідний науковий співробітник Інституту історії України НАН України, керівник Центру досліджень геноциду українського народу та «Українська революція 1917–1921 рр. як один із етапів державотворення» – доповідач Салата Оксана Олексіївна, доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри історії України Київського університету імені Бориса Грінченка.

Крім того, в рамках круглого столу вчителі київських шкіл: Лоха Людмила Олексіївна, заслужений вчитель України, вчитель-методист ліцею «Поділ» №100, Бондарь Олеся Миколаївна, переможець конкурсу «Вчитель року – 2012», вчитель ліцею «Поділ» №100,Бондар Тетяна Миколаївна, вчитель історії школи №286, Ковальов Василь Єгорович, старший вчитель Київського військового ліцею ім. І.Богуна, Богдановська Людмила Петрівна, кандидат педагогічних наук, вчитель-методист гімназії «Міленіум» провели ряд майстер-класів.

Круглий стіл «Українська революція 1917–192...