Images-loading

Міська акція від Наукового товариства Університету Грінченка «Молодіжна наука – шлях до самореалізації»04 квітня 2017 року
м. Київ, вул. Хрещатик, площа Майдан Незалежності

4 квітня 2017 року актив Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Університету Грінченка провели у центрі столиці акцію «Молодіжна наука – шлях до самореалізації» з метою популяризації серед киян та гостей міста Київського університету імені Бориса Грінченка та Наукового товариства Університету, а також підвищення інтересу до молодіжної науки в Україні.

Учасники акції поспілкувалися з перехожими усіх вікових категорій та презентували киянам і гостям столиці невеличкі сувеніри.